عضویت سریع
4 مرداد 1394 ساعت 8:03 بعد از ظهر

در پی انعقاد قرارداد احداث حسینه صورت گرفت

در پی انعقاد قرارداد احداث حسینه صورت گرفت:
فراخوان هیئت خادم الرضا(ع) برای ساخت حسینیه
مسوول روابط عمومی هیئت و کانون خادم الرضا(ع) با اشاره به انعقاد قرارداد احداث و تکمیل مجتمع بزرگ فرهنگی، مذهبی و آموزشی حسینیه هیئت خادم الرضا(ع)، از خیرین و نیکوکاران ولایی و عاشورایی خواست تا این هیئت را در احداث و تکمیل این حسینه یاری کنند.
به گزارش روابط عمومی هیئت و کانون خادم الرضا(ع)، محمدرضا قربان زاده تصریح کرد: نزدیک 15 قرن است که فرهنگ پاک و انسان ساز اهلبیت(ع) که تعیین کننده سعادت دنیوی و اخروی بندگان الهی است از جانب دشمنان مورد هجوم واقع شده و مهم ترین هدفشان نیز خاموش کردن نور آیین مقدس اسلام ناب محمدی و فرهنگ اصیل اهل بیت(ع) است.
وی افزود: حضرات معصومین(ع) در مقابله با آن ها با اسلحه علم و عمل و با بیان حقایق وایستادگی در برابر دشمنان به دفاع عارفانه و عاشقانه پرداختند که این دفاع گاهی نیز بصورت جهاد در میادین نبرد مشاهده می شود.
مسوول روابط عمومی هیئت وکانون خادم الرضا(ع) ادامه داد: مکتب نورانی سیدالشهدا(ع) و نهضت عاشورایی آن شهید جاوید و یاران با وفایش صحنه رویارویی فضائل اخلاقی با رذائل نفسانی همان دشمنان انسان نماست و هنوز گلبانگ سرخ عاشوراست که یزیدیان زمان را حتی در عصر حاضر رسوای همیشه تاریخ ساخته است.
وی خاطرنشان کرد: هیئت وکانون خادم الرضا(ع) نیز در سایه سار روحبخش این فرهنگ همچون نهال طوبی جوانه زد و رشد یافت و اکنون درخت تنومندی شده است که با عشق و ارادت و ایثار و ولایت مداری جوانان حسینی و عنایت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) ثمر داده و توانسته است گامهای موثری در راه خدمت به قرآن و فرهنگ اهلبیت(ع) و دفاع از حریم آل الله بردارد و با بیش از چهل هزار عضو جوان و نوجوان شیفته و دلداده اهل بیت(ع) برنامه های متعدد و مستمری در طول سال برگزار نماید.
قربان زاده بیان داشت: با توجه به اینکه هم اینک در عصری زندگی می کنیم که دشمنان اهل بیت(ع) با انواع ابزارهای الکترونیکی، ماهواره، فیلم ها، مقالات، شبکه های اجتماعی و...در تلاش هستند که جوانان را طعمه دام های شیطانی شان کنند، هیئت و کانون خادم الرضا(ع) ایده چندین ساله برپایی یک مرکز عظیم فرهنگی مذهبی چندمنظوره را عملیاتی نمود وبحمدالله با کمک خیرین و نیکوکاران زمینه احداث حسینیه در متراژ 700متر مربع خریداری گردیده که قرارداد احداث آن در چهار طبقه و بیش از 3000 متر زیربنا به تازگی با شرکت ساران عمارات مرسا منعقد گردید.
وی گفت: خیرین و نیکوکاران و مردم ولایی و عاشورایی می توانند با مساعدت خویش، خدمتگزاران این هیئت را در احداث و تکمیل مجتمع بزرگ فرهنگی، مذهبی و آموزشی حسینیه هیئت خادم الرضا(ع) یاری نمایند و در این امر مشارکت نموده و باقیات و صالحاتی برای خود باقی گذارند.

مسوول روابط عمومی هیئت وکانون خادم الرضا(ع) در پایان خاطرنشان کرد: شماره حساب  (0219285275009) نزد بانک ملی شعبه توحید قم و شماره کارت (6037991899518652) برای دریافت کمک های نقدی احداث حسینیه هیئت خادم الرضا(ع) در نظرگرفته شده است و خیرین و نیکوکاران برای دریافت قبض رسید کمک های خود می توانند به نشانی قم، میدان رسالت، خیابان سمیه، جنب بانک کشاورزی، پلاک 27 مراجعه کنند.

 

بازگشت
  • نظردهی

    اخبار مرتبط با این خبر

    مساعدت مالی به مراسم محرم هیئت ... اطلاعیه واحد ازدواج و خانواده هیئت و کانون خادم الرضاعلیه السلام کانال رسمی هیئت خادم الرضا در تلگرام اینسگرام هیئت خادم الرضا(ع) استاندار قم: توسل به فرهنگ عاشورا موجب عاقبت به خيري مي شود تقدير و تشکر امام جمعه قم از حضور جوانان در هيئات فراخوان هیئت خادم الرضا(ع) برای کمک به ساخت حسینیه مسئول هیئت خادم الرضادرهمایش تشکلهای شاخص کشور نظرسنجی دعوت مداح کلیپ های تصویری شام غریبان روی سایت قرار گرفت