عضویت سریع
21 تير 1390 ساعت 9:16 بعد از ظهر

گرامیداشت دهه مهدویت به کاری ملی تبدیل شده است

مشاور عالی استاندار قم گفت: برنامه هایی که هیئت خادم الرضا(ع) قم در هشت سال پیش در دهه مهدویت آغاز کرد امروز به یک برنامه ملی و حتی فراملی تبدیل شده است. 
   محمد عرب، مشاور عالی استاندار و رئیس ستاد دهه مهدویت استان قم اظهار داشت: در همه ادیان الهی مسئله ظهور و منجی آمده و این چیزی نیست که مختص به اسلام باشد، اما در  دین اسلام قوی تر و
   شاخص تر از همه ادیان الهی گفته شده است. 
   وی خاطرنشان کرد: مهدویت از آغاز غیبت امام زمان در میان همه شیعیان مطرح بوده و حتی قبل از تولد امام زمان نیز ائمه اطهار(ع) راجع به ظهور ایشان بشارت داده بودند.
  عرب با بیان این که دهه مهدویت از هشت سال گذشته شکل گرفت، گفت: برنامه هایی که هیئت خادم الرضا(ع) قم در هشت سال پیش در دهه مهدویت آغاز کرد امروز به یک برنامه ملی و حتی فراملی تبدیل   
   شده است.
  وی در مورد برنامه های امسال دهه مهدویت، اظهار داشت: در یکی از مهمترین برنامه ها روز پنج شنبه 12شعبان، جشن ازدواج 180نفر از جوانان قمی را در فرهنگسرای جوان قم را برگزار خواهیم کرد.
 عضو شورای سیاستگذاری دهه مهدویت گفت: خادم الرضا(ع) و دهه مهدویت هیچ گونه بودجه دولتی ندارد و تمام بودجه های آن از کمک اعضای ان تأمین می شود. 

مشاور استاندار قم دهه مهدويت را فرصتی برای معرفی هرچه بيشتر مهدويت به جامعه دانست و گفت: نبايد گرامی‌داشت دهه مهدويت تنها به برگزاری جشن‌هايی در اين زمينه ختم شود، بلكه بايد در اين دهه مفهوم غيبت، انتظار و مهدويت را هرچه بيشتر در جامعه تبيين و برای افراد معرفی كنيم.

بازگشت
  • نظردهی

    اخبار مرتبط با این خبر

    پیام تسلیت بمناسبت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین صالحی خوانساری پیام تسلیت هیئت خادم الرضاعلیه السلام بمناسبت درگذشت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی توضیح در مورد VIP....! دیدار اعضای ستادی هیئت خادم الرضاعلیه السلام با آیت الله العظمی علوی بروجردی سخنرانی آیت الله العظمی علوی بروجردی در همایش بزرگداشت حضرت خدیجه سلام الله علیها امام جمعه موقت ساری: حجت الاسلام ذوالنور در جمع عزاداران هیئت خادم الرضا(ع) هشدار داد برگزاری جشن ازدواج 200 نفر اعضای هیئت خادم الرضا(ع) با حضور استاندار قم دیدار با آیت الله اعرافی رییس حوزه علمیه کشور گزارش 13 ساله