عضویت سریع
23 بهمن 1394 ساعت 2:47 بعد از ظهر

کانال رسمی هیئت خادم الرضا در تلگرام

کانال خبري هیئت خادم الرضا(ع) عضو می پذیرد

مسوول روابط عمومی هیئت و کانون خادم الرضا(ع) از راه اندازی کانال خبري هیئت و کانون خادم الرضا(ع) در تلگرام خبرداد.

به گزارش روابط عمومی هیئت وکانون خادم الرضا(ع)، محمدرضا قربان زاده تصریح کرد: کمیته فضاي مجازي هیئت خادم الرضا(ع) که در اينستاگرام، واتساپ، آپارات و تلگرام فعال است اقدام به راه اندازي کانل خبري هیئت در تلگرام کرده است .

وی افزود: در اين کانال خبري مخاطبان مي توانند به صورت آنلاين و لحظه به لحظه از اخبار، برنامه ها و مطالب مرتبط با هیئت آگاه شوند که براي عضويت در اين کانال حتما بايد نسخه تلگرام به روز رساني شده باشد .

مسوول روابط عمومی هیئت و کانون خادم الرضا(ع) ادامه داد: نشانی (TELEGRAM.ME/KHADEMALREZAQOM) در تلگرام، نشانی (khademalreza1) در اینستگرام، نشانی (http://www.aparat.com/khademalreza_qom) در آپارات و شماره تلفن 09213511580 در واتساپ از جمله راه های ارتباطی با هیئت خادم الرضا(ع) است.

لازم به ذکر است، پایگاه اطلاع رسانی هیئت خادم الرضا(ع) نیز به نشانی http://www.khademalreza.ir/ در اختیار علاقه مندان است.

بازگشت
 • نظردهی

  2

  0

  23 مرداد 1395 ساعت 7:34 بعد از ظهر

  محمد مهدی مستشاری:

  سلام علیکم. جمعی از طلاب مشغول یه طرحی به نام مدافعان حریم هستیم در ترویج امر به معروف و نهی از منکر ، به ویژه منکر بدحجابی در شهر مقدس قم ـ حرم اهل بیت علیهم السلام ـ . یکی از کارهایی که انجام دادیم، این بود که با حاجاقای فرحزاد و حاجاقای آقا تهرانی در باره ی تذکر لسانی در قبال منکر بدحجابی در شهر قم مصاحبه کردیم و کلیپ ساختیم. بیانات مقام معظم رهبری از سال 68 تا 94 در رابطه با امربه معروف و نهی از منکر رو هم جمع آوری کردیم و تبدیل به کلیپ تصویری کردیم.مجموعا هفت کلیپ شده.مشتاقیم اگر ممکن باشه،این کلیپ ها رو در کانال تلگرام هیئت خادم الرضا بذارید. اگر صلاح دونستید، آدرس یه ایمیل یا شماره ی تلگرام رو برام ارسال کنید،تا کلیپ ها رو براتون ارسال کنم.

  1

  1

  23 مرداد 1395 ساعت 7:41 بعد از ظهر

  محمد مهدی مستشاری:

  سلام علیکم. جمعی از طلاب مشغول یه طرحی به نام مدافعان حریم هستیم در ترویج امر به معروف و نهی از منکر ، به ویژه منکر بدحجابی در شهر مقدس قم ـ حرم اهل بیت علیهم السلام ـ . یکی از کارهایی که انجام دادیم، این بود که با حاجاقای فرحزاد و حاجاقای آقا تهرانی در باره ی تذکر لسانی در قبال منکر بدحجابی در شهر قم مصاحبه کردیم و کلیپ ساختیم. بیانات مقام معظم رهبری از سال 68 تا 94 در رابطه با امربه معروف و نهی از منکر رو هم جمع آوری کردیم و تبدیل به کلیپ تصویری کردیم.مجموعا هفت کلیپ شده.مشتاقیم اگر ممکن باشه،این کلیپ ها رو در کانال تلگرام هیئت خادم الرضا بذارید.اگر صلاح دونستید، آدرس یه ایمیل یا شماره ی تلگرام رو برام ارسال کنید،تا کلیپ ها رو براتون ارسال کنم.متشکرم 09196154315 مستشاری

  اخبار مرتبط با این خبر

  مساعدت مالی به مراسم محرم هیئت ... اطلاعیه واحد ازدواج و خانواده هیئت و کانون خادم الرضاعلیه السلام کانال رسمی هیئت خادم الرضا در تلگرام اینسگرام هیئت خادم الرضا(ع) استاندار قم: توسل به فرهنگ عاشورا موجب عاقبت به خيري مي شود تقدير و تشکر امام جمعه قم از حضور جوانان در هيئات فراخوان هیئت خادم الرضا(ع) برای کمک به ساخت حسینیه مسئول هیئت خادم الرضادرهمایش تشکلهای شاخص کشور نظرسنجی دعوت مداح کلیپ های تصویری شام غریبان روی سایت قرار گرفت