عضویت سریع
23 بهمن 1394 ساعت 2:46 بعد از ظهر

استاندار قم: توسل به فرهنگ عاشورا موجب عاقبت به خيري مي شود

استاندار قم:
توسل به فرهنگ عاشورا موجب عاقبت به خيري مي شود
وي بيان داشت: اگر توسل به فرهنگ عاشورا داشته باشيم قطع به يقين همه عاقبت به خير خواهيم شد و هم دنيا و هم آخرت مان تضمين شده است.
به گزارش روابط عمومي هيئت و کانون خادم الرضا(ع)، سيد مهدي صادقي در حاشيه مراسم عزاداري دهه اول هيئت خادم الرضا(ع) که در مجموعه ورزشي حيدريان قم در حال برگزاريست با بيان اينکه شور و معنويت جوانان در هيئت خادم الرضا(ع) قابل توصيف نيست تصريح کرد: حضور در اين هيئت احساس متفاوت و بي نظيري را به جان و دل انسان مي دهد.
وي افزود: اينگونه جلسات مي تواند معنويت را حفظ و تقويت کند و وقتي اين جوانان را مي بينم که با اين شور و اشتياق به اهل بيت(ع) ابراز ارادت مي کنند، احساس غرور مي کنم.
استاندار قم با بيان اينکه اين شور واشتياق ريشه در باورهاي اسلامي و نهضت امام حسين(ع) دارد ادامه داد: حضرت اباعبدالله الحسين(ع) به ما ياد داده اند که چگونه آزاد بوده و توحيد داشته باشيم و براي هدف هاي متعالي خودمان قدم برداريم.
وي بيان داشت: اگر توسل به فرهنگ عاشورا داشته باشيم قطع به يقين همه عاقبت به خير خواهيم شد و هم دنيا و هم آخرت مان تضمين شده است.
صادقي با بيان اينکه بايد خدا را شکر کرد که هيئت هايي همچون خادم الرضا(ع) خودجوش و مردمي اداره مي شوند گفت: پشتوانه مردمي اين هيئت آنقدر قوي است که همواره اين مساله موجب تقويت اينگونه مراسمات مي شود.
وي با بيان اينکه دليل حضور جمعيت کثير در عزاداري ورزشگاه حيدريان، ياري امام حسين است خاطرنشان کرد: ايشان خودشان همه زمينه را فراهم مي کنند تا اين مجلس به بهترين شکل برپا شود، زيرا ايشان صاحب مجلس هستند.
استاندار قم با بيان اينکه اينگونه مجالس بواسطه عشق و محبت پايدار هستند خاطرنشان کرد: اميدواريم تا انقلاب مهدي اينگونه مجالس با همين شورواشتياق ادامه پيدا کند.

بازگشت
  • نظردهی

    اخبار مرتبط با این خبر

    مساعدت مالی به مراسم محرم هیئت ... اطلاعیه واحد ازدواج و خانواده هیئت و کانون خادم الرضاعلیه السلام کانال رسمی هیئت خادم الرضا در تلگرام اینسگرام هیئت خادم الرضا(ع) استاندار قم: توسل به فرهنگ عاشورا موجب عاقبت به خيري مي شود تقدير و تشکر امام جمعه قم از حضور جوانان در هيئات فراخوان هیئت خادم الرضا(ع) برای کمک به ساخت حسینیه مسئول هیئت خادم الرضادرهمایش تشکلهای شاخص کشور نظرسنجی دعوت مداح کلیپ های تصویری شام غریبان روی سایت قرار گرفت