عضویت سریع
23 بهمن 1394 ساعت 2:46 بعد از ظهر

تقدير و تشکر امام جمعه قم از حضور جوانان در هيئات

تقدير و تشکر امام جمعه قم از حضور جوانان در هيئات
توليت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و امام جمعه قم از حضور پرشور جوانان در هيئات مذهبي تقدير و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومي هيئت و کانون خادم الرضا(ع)، آيت الله سعيدي در حاشيه عزاداري هيئت خادم الرضا(ع) در ورزشگاه حيدريان قم طي سخناني تصريح کرد: بحمدالله هيئت خادم الرضا(ع) از هيئات بسيار پرشور و گرم است و اينکه در اين هيئت جوانان کثيري شرکت مي کنند براي ما بسيار مهم است.
وي افزود: علت حضور ما در مراسم عزاداري هيئت خادم الرضا(ع) ضمن عرض ارادت به ساحت امام حسين(ع) و عرض خسته نباشيد به مسوولين و خدمتگزاران اين هيئت، تقدير از حضور گسترده جوانان است.
توليت آستان مقدس حضرت معصومه(س) ادامه داد: اين باعث افتخار است که جوانان چندساعت از وقت خود را در اين مجالس و با مواعظ، سخنراني ها، روضه خواني ها و عزاداري اباعبدالله صرف مي کنند و اين امر جاي تقدير و تشکر فراوان دارد.
وي با بيان اينکه قم شهر مرجعيت، فقاهت، انقلاب و شهر کريمه اهل بيت(س) و مرکز ارزشي، انقلابي، علمي و سياسي کشور است گفت:  در واقع بايد گفت ارزش هاي قرآن و عترت از جمله در شهر مقدس قم پاسداري مي شود.
امام جمعه قم اضافه کرد: علت اصلي حضور اين جوانان در هيئت خادم الرضا(ع) پاسداري از ارزش هاست و از همه جوانان تقدير و تشکر را دارم.

بازگشت
  • نظردهی

    اخبار مرتبط با این خبر

    مساعدت مالی به مراسم محرم هیئت ... اطلاعیه واحد ازدواج و خانواده هیئت و کانون خادم الرضاعلیه السلام کانال رسمی هیئت خادم الرضا در تلگرام اینسگرام هیئت خادم الرضا(ع) استاندار قم: توسل به فرهنگ عاشورا موجب عاقبت به خيري مي شود تقدير و تشکر امام جمعه قم از حضور جوانان در هيئات فراخوان هیئت خادم الرضا(ع) برای کمک به ساخت حسینیه مسئول هیئت خادم الرضادرهمایش تشکلهای شاخص کشور نظرسنجی دعوت مداح کلیپ های تصویری شام غریبان روی سایت قرار گرفت