عضویت سریع
8 خرداد 1395 ساعت 09:14 صبح

نقش برجسته ی هیئت خادم الرضا در تعمیق باورهای دینی در جوانان

استاندار قم با اشاره به تاثیرگذاری دینی هیئات مذهبی در بین اقشار مختلف اظهار کرد: هیئت خادم الرضا (ع) نقش برجسته ای در تعمیق باورهای دینی در بین جوانان دارد.
به گزارش روابط عمومی استانداری قم سید مهدی صادقی استاندار قم در نشست صمیمی با مسئولان و اعضای هیئت خادم الرضا (ع) با اشاره به تأثیر پذیری اخلاقی و رفتاری جوانان از تشکل های مذهبی و اجتماعی، اظهار کرد: صداقت، مسئولیت پذیری، و تعهد از ویژگی های بارز مورد تأکید اسلام است که افراد می توانند با شرکت در فعالیت های مذهبی و اجتماعی در چنین تشکل هایی این خصوصیات را در خود تقویت کنند.
صادقی اعتدال را مبنای پیشگیری از لغزش در همه حوزه ها عنوان نمود و با اشاره به وظیفه ی خطیر هیئات مذخبی در این زمینه ابراز داشت: باید در انجام وظایف فردی و گروهی، عقلانیت و اخلاق گرایی را سرلوحه کارها قرار دهیم تا رفتارهای اعتدال محور در جامعه نهادینه شود.
استاندار قم در ادامه نقش مهم هیئت خادم الرضا(ع) در جنبه های مختلف اجتماعی و فرهنگی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: اجتماع پر شور جوانان در مراسمات مذهبی، تاثیرگذاری عمیق فرهنگی- مذهبی و مشارکت در فعالیت های اجتماعی از ویژگی های بارز این هیئت است.
در ابتدای این دیدار اعضای هیئت خادم الرضا(ع) با اشاره به سابقه فعالیت های خود در طول سالیان گذشته، برنامه های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی خود را در حوزه های مختلف شرح دادند.

تصاویر مرتبط با خبر

بازگشت
 • نظردهی

  1

  1

  22 مرداد 1395 ساعت 11:00 صبح

  محمد حسین:

  خواهشا واسه این محرم جواد مقدم رو دعوت کنید

  اخبار مرتبط با این خبر

  پیام تسلیت بمناسبت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین صالحی خوانساری پیام تسلیت هیئت خادم الرضاعلیه السلام بمناسبت درگذشت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی توضیح در مورد VIP....! دیدار اعضای ستادی هیئت خادم الرضاعلیه السلام با آیت الله العظمی علوی بروجردی سخنرانی آیت الله العظمی علوی بروجردی در همایش بزرگداشت حضرت خدیجه سلام الله علیها امام جمعه موقت ساری: حجت الاسلام ذوالنور در جمع عزاداران هیئت خادم الرضا(ع) هشدار داد برگزاری جشن ازدواج 200 نفر اعضای هیئت خادم الرضا(ع) با حضور استاندار قم دیدار با آیت الله اعرافی رییس حوزه علمیه کشور گزارش 13 ساله