عضویت سریع
29 مرداد 1399 ساعت 08:55 صبح

مدیر حوزه‌های علمیه کشور عزاداری‌های محرم با عقلانیت و رعایت پروتکل‌ها باشد

قم - ایرنا - مدیر حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه هیات‌هایی مذهبی عزاداری محرم خود را رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نیز عقلانیت همراه کنند، گفت: هرچه یک هیات بتواند کار خود را با عقل‌گرایی و همراهی و مشورت استادان عالِم عجین کند، به طور حتم موفقیت های بیشتری خواهد داشت.

به گزارش روز سه شنبه مرکز خبر حوزه آیت الله علیرضا اعرافی در دیدار مسئولان هیات مذهبی خادم الرضا (ع) ابراز امیدواری کرد: مردم و هیات های مذهبی بتوانند امسال در این شرایط سخت کرونایی، مراسم خوب و بانشاط توام با حفظ سلامتی و بهداشت را داشته باشند.

امام جمعه موقت قم افزود: هرچه یک هیات بتواند کار خود را با عقل گرایی و همراهی و مشورت استادان عالِم عجین کند، بدون تردید موفقیت های بیشتری خواهد داشت.

مدیر حوزه های علمیه با برشمردن تعدادی از آسیب های این بیماری تصریح کرد: آسیب هایی که این بیماری داشته است از بُعد اجتماعی و روانشناختی قابل بررسی است.

وی ادامه داد: آسیب دیگر این شرایط اختلال هایی است که از جنبه فردی مردم را درگیر و سبب مشکل های روانی همچون افسردگی، وسواس و سایر اختلال های روانشناختی می شود.

وی افزود: آسیب بعدی نیز آسیب بر روی نوجوانان و هضم آنها در فضای مجازی و عادت به انزوای اجتماعی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رویکرد جهانی خادم الرضا از نقاط قوت و از کارهای خوب این هیات به شمار می آید که نتایجی را نیز به دنبال خواهد داشت.

بازگشت
  • نظردهی

    اخبار مرتبط با این خبر

    تبریک انتصاب پیام تسلیت در گذشت حاج آقای عرب مدیر حوزه‌های علمیه کشور عزاداری‌های محرم با عقلانیت و رعایت پروتکل‌ها باشد مراسم هیأت خادم الرضا(ع) در فضای باز مجموعه حیدریان برگزار می‌شود برگزاری هفتمین شب شهادت حاج قاسم سلیمانی آیت الله اعرافی: برخی عزاداری ها در تراز فرهنگ عاشورا نیست دیدار مسئولان هیأت خادم الرضا(ع) قم با آیت الله اعرافی پیام تسلیت بمناسبت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین صالحی خوانساری پیام تسلیت هیئت خادم الرضاعلیه السلام بمناسبت درگذشت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی توضیح در مورد VIP....!