عضویت سریع
25 شهريور 1399 ساعت 6:10 بعد از ظهر

پیام تسلیت در گذشت حاج آقای عرب

انا لله و انا الیه راجعون
 درگذشت جانسوز خادم صادق و انقلابی خستگی ناپدیر و محب اهل بیت علیهم السلام ، آقای حاج محمد عرب عضو عالی شورای سیاست گذاری  هیئت  و موسسه خادم الرضا علیه السلام و ریئس ستاد دهه مهدویت خادم الرضا علیه السلام باعث تالم و تاثر فراوان دوستان و هم قطاران و همکاران این چهره بیاد ماندنی گردید ، وی به فرزند دلاور و شهیدش پیوست .   
  آن فقید سعید عمری بابرکت داشت  و در مبارزه انقلابی و سپس خدمت و تلاش برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی ، در سنگرهای مهم خدمت در سطح جهان از هیچ کوششی دریغ ننمود .  
  این مصیبت را به خاندان با فضیلت و بازماندگان وی و دوستانش تسلیت عرض میکنیم و از خداوند رحمت و رضوان واسعه و حشر با اولیای الهی برای آن خادم دین و کشور  مسئلت مینمائیم .
هیئت خادم الرضا علیه السلام

تصاویر مرتبط با خبر

بازگشت
  • نظردهی

    اخبار مرتبط با این خبر

    تبریک انتصاب پیام تسلیت در گذشت حاج آقای عرب مدیر حوزه‌های علمیه کشور عزاداری‌های محرم با عقلانیت و رعایت پروتکل‌ها باشد مراسم هیأت خادم الرضا(ع) در فضای باز مجموعه حیدریان برگزار می‌شود برگزاری هفتمین شب شهادت حاج قاسم سلیمانی آیت الله اعرافی: برخی عزاداری ها در تراز فرهنگ عاشورا نیست دیدار مسئولان هیأت خادم الرضا(ع) قم با آیت الله اعرافی پیام تسلیت بمناسبت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین صالحی خوانساری پیام تسلیت هیئت خادم الرضاعلیه السلام بمناسبت درگذشت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی توضیح در مورد VIP....!