عضویت سریع
16 مرداد 1392 ساعت 11:19 صبح

کلنگ زنی زمین حسینیه خادم الرضا

کلنگ حسینیه هیئت خادم الرضا (ع) طی مراسی با حضور حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی روز شنبه 19 مردادماه  ساعت19 به زمین زده خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی هیئت خادم الرضا(ع) قم حمید ناطقی اظهارداشت: هیئت و کانون خادم الرضا(ع) حدود دو دهه در عرصه خدمت به جوانان ، خانواده‌ها و تشکل‌های مذهبی به ارائه مجموعه‌ای از برنامه‌های سازماندهی شده می‌پردازد.

وی افزود: این تشکل به لطف مراجع ، علما و مسئولان فرهنگی به بار نشسته است و کار فرهنگی را بر اساس اصول مدیریتی صحیح و به صورت جهت‌دار، هدفمند و سازماندهی‌شده به پیش می‌برد.

مسئول هیات و کانون خادم الرضا (ع)  با اشاره به برگزاری  مراسم درمناسبت های مختلف اظهارداشت: این تشکل تاکنون بیش از 1000 مراسم در سطح کشور و استان قم برگزار کرده است.

وی ساماندهی بیش از 40000 عضو جوان 199 روز اردوی آموزشی و زیارتی ، برگزاری 21 پیاده روی خانوادگی و دسته ، برپایی 190 مراسم باشکوه عاشورایی در ورزشگاه شهید حیدریان، برگزاری 8 جشنواره فرهنگی مهدویت، برگزاری 7 جشنواره فرهنگی و علمی و آموزشی تابستانی، برپایی 775 جلسه هفتگی برای اعضا را از جمله دستاوردهای این تشکل برتر برترین های کشور عنوان کرد و گفت: تاکنون بیش از 30٪ درصد از مراسم این تشکل پوشش خبری و رسانه‌ای داشته و بیش از یک میلیون هشتصد هزار نفر در این مراسم‌ها شرکت کردند.

به گفته ناطقی، متوسط ساعت‌های برگزاری مراسم انجام شده بر اساس آمار دقیق  بیش از 5 هزار ساعت برنامه مفید اجرایی بوده است.

وی انجام بیش از 3000 روز فعالیت اداری را از دیگر برنامه‌های این تشکل برشمرد و تاکید کرد: اهدای ده‌ها هزار جلد کتاب دینی و هدایای ورزشی ، اعزام بیش از 500 نفر رایگان به سفر زیارتی مشهد مقدس ، اهدای صدها هزار کارت هدیه استفاده از اماکن آموزشی و تفریحی و ... از دیگر فعالیت‌های این تشکل است.

ناطقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خرید زمین جهت ساخت  حسینیه هیئت خادم الرضا (ع) افزود: کلنگ حسینیه هیئت خادم الرضا (ع) طی مراسی با حضور مرجع عالم تشیع حضرت آیت الله العظمی  مکارم شیرازی روز شنبه 19 مردادماه ساعت 19 به زمین زده خواهد شد.

وی بیان داشت: این حسینیه در زمینی به مساحت قریب به 500 متر احداث خواهد شد و زمین آن از طریق مزایده با مساعدت شهرداری و شورای شهر به مبلغ حدود 700 میلیون تومان خریداری شده است.

ناطقی با شاره به اینکه بلافاصله بعد از کنگ زنی عملیات ساخت آن آغاز خواهد شد ابراز اداشت: این زمین حسینیه به آدرس خیابان 45 متری صدوق ؛ 30 متری قائم کوچه 11 خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در رابطه با هیئت و کانون خادم الرضا(ع) در سایت www.khademalreza.ir  میباشد

بازگشت
 • نظردهی

  2

  2

  17 مرداد 1392 ساعت 10:20 بعد از ظهر

  ahmad:

  اطلاع رسانی ،کم استلطفا اطلاع رسانی تان را بیشتر وبهتر کنید

  اخبار مرتبط با این خبر

  فراخوان هیئت خادم الرضا(ع) برای کمک به ساخت حسینیه مشارکت اعضاءدرساخت حسینیه کلنگ زنی زمین حسینیه خادم الرضا